Logo afdeling Zuid-Holland Noord

Bestuur

Afdeling Zuid-Holland Noord

Deze afdeling wordt gevormd door fotoclubs in de regio Zuid-Holland Noord.
Klik hier voor een overzicht van de aangesloten fotoclubs.

Met uw fotoclub lid worden van de Fotobond? U bent van harte welkom!
> klik hier voor meer informatie.

divider.jpg

Bij inventarisatie onder onze leden was er een aantal dat bijdragen wil leveren aan Leden voor leden tegen onkostenvergoeding met subsidie van de Afdeling:

- Marcel Batist, persoonlijk lid, gespecialiseerd in het maken van Audiovisuals, maar ook
beschikbaar voor andere fotografische onderwerpen.

- Kees Ham, persoonlijk lid, met vogel- en natuurfotografie.
- Pieter Sleeboom van Daguerre over geschiedenis van de fotografie en kunst en fotografie.
- Arjan Schuitman, persoonlijk lid, heeft zich verdiept in ratten en hoe we daar als mensen
mee omgaan in The Rat Gazette.

Interesse? Stuur een berichtje aan secretaris.afd11@fotobond.nl en ik breng je in contact
met deze leden.

Met vriendelijke groet,

Annemieke Ebbink, secretaris Afdeling 11

divider.jpg

Groep Natuurfotografie, afdeling 11

Onze groep bestaat uit enthousiaste fotografen, afkomstig van de fotoclubs en persoonlijke leden van de Fotobond - afdeling 11, die zich willen verbeteren in hun Natuurfotografie. Het overdragen van kennis is belangrijk in deze groep en vindt plaats door met elkaar op pad te gaan, door eigen werk te presenteren en via lezingen door anderen.

Mee doen?

Iedere fotograaf, beginnend of ervaren, is welkom bij onze groep om zich te verbeteren en/of kennis over te dragen op het gebied van Natuurfotografie. Meld je bij één van de coördinatoren en je krijgt alle info.

Bijeenkomsten

Om de twee maanden komen we bij elkaar om de resultaten, van een bepaald thema en/of techniek, te laten zien en te bespreken. De locatie zal wisselend een clubhuis van één van de fotoclubs Afdeling 11 zijn.

Van Landschap tot Macrofotografie

Coördinatoren:
Kees Ham - 06-13545690
Kees Ritter - 06-81917585
Rob IJsselstein - 06-18521619

Foto Inge Duijsens
Foto: Inge Duijsens
divider.jpg

Exposities en lezingen

Heb je een expositie of lezing die je op de website wilt plaatsen? Stuur dan een e-mail met de informatie naar redactie.afd11@fotobond.nl. Die zorgt ervoor dat de informatie in de agenda terecht komt. Vergeet niet een leuke foto mee te sturen. Affiches plaatsen we in principe niet. Die zijn vaak slecht leesbaar en de informatie is dan vaak moeilijk terug te vinden.