1. Homepage
  2. Over Fotobond

Op deze pagina staan alle clubs die aangesloten zijn bij de Fotobond, gerangschikt naar afdeling. 
Gebruik Ctrl-F (PC) of Command-F (Apple) om een club of plaatsnaam te zoeken. 

Afdeling 01 Groningen

Afdeling Clubnr. Naam Plaats Website
Afd-01 101 AFV Daguerre Groningen www.afvdaguerre.nl
Afd-01 104 A.F.V. Beeldspraak Haren www.fotoclubbeeldspraak.nl
Afd-01 106 FC De Cycloop Stadskanaal www.decycloop.nl
Afd-01 107 AFV Fivelfoto Appingedam www.facebook.com/AFV-Fivelfoto-764985136863681/timeline/
Afd-01 108 AFV Veendam Veendam www.fotoclubveendam.nl
Afd-01 110 AFV De Pollen Warffum
Afd-01 127 FC Noorderlicht Hoogezand fotoclubnoorderlicht.weebly.com
Afd-01 128 Fotogroep Garmerwolde Gamerwolde

Afdeling 02 Friesland

Afdeling Clubnr. Naam Plaats Website
Afd-02 201 Fotoclub Leeuwarden Leeuwarden www.fotoclubleeuwarden.nl
Afd-02 202 FG Noorderlicht Drachten www.fotogroepnoorderlicht.nl
Afd-02 205 FC Harambe "Foha" Appelscha www.fotoclubappelscha.nl
Afd-02 210 FC A.F.F.C.O. Oosterwolde
Afd-02 218 fotoclub 't Filter Sneek
Afd-02 220 FC Heerenveen Heerenveen www.fotoclubheerenveen.nl
Afd-02 221 FC Acht-Achtentachtig Stiens
Afd-02 225 FC Objectief Hardegarijp www.fc-objectief.net
Afd-02 230 FC Skaed en Ljocht Dokkum www.skaedenljocht.nl
Afd-02 231 FC Wolvega "Reflex" Wolvega www.fotoclubwolvega.nl

Afdeling 03 Drenthe-Vechtdal

Afdeling Clubnr. Naam Plaats Website
Afd-03 301 Fotoclub Afovera Assen www.avofera.nl
Afd-03 302 AFV Goed Licht Coevorden www.afvgoedlicht.nl
Afd-03 305 FG Meppel e.o. Meppel www.fotogroepmeppel.nl
Afd-03 306 FC Giaf Gieten www.giaf.nl
Afd-03 307 FC De Groothoek Assen
Afd-03 309 FC Befoam Beilen www.befoam.nl
Afd-03 315 FG Hoogeveen Hoogeveen www.fotogroep-hoogeveen.nl
Afd-03 316 FC Fotogram Gramsbergen
Afd-03 317 Fotocollectief Hardenberg Hardenberg www.fotocollectiefhardenberg.nl
Afd-03 319 FC Borger-Odoorn Borger www.fotoclubborgerodoorn.nl
Afd-03 320 V.A.F.S. Sleen www.vafs.nl
Afd-03 321 FotoClub De Wolden Ruinen www.fotoclubdewolden.nl
Afd-03 322 Fotogroep Klazienaveen Emmen

Afdeling 04 Transijssel

Afdeling Clubnr. Naam Plaats Website
Afd-04 401 Deventer Fotokring Deventer www.deventerfotokring.nl
Afd-04 419 AFV Epe Epe www.afv-epe.nl
Afd-04 420 AFV Iris Harderwijk www.afvdeirisharderwijk.nl
Afd-04 426 AFV De Sprengen Heerde www.afvdesprengen.nl
Afd-04 433 FC Din '81 Vollenhove www.fcdin81.nl
Afd-04 436 Fotoclub Fisheye Urk www.fotoclubfisheye.nl
Afd-04 437 Fotoclub Noordoostpolder Tollebeek

Afdeling 05 Twente

Afdeling Clubnr. Naam Plaats Website
Afd-05 502 FC Profoto Holten www.profotoholten.nl
Afd-05 504 FG Eninver '73 Almelo
Afd-05 505 FC De Zoeker Enschede www.fotoclubdezoeker.nl
Afd-05 506 Hengelose AFV Hengelo www.hafv.nl
Afd-05 510 FC Borne Borne
Afd-05 511 FC Nivon-Almelo Almelo
Afd-05 513 FC Oldenzaal Oldenzaal www.fcoldenzaal.nl
Afd-05 516 FC Holec Hengelo
Afd-05 519 FG Haaksbergen Haaksbergen www.fotogroephaaksbergen.nl
Afd-05 525 FC Wierden Wierden www.fotoclubwierden.nl
Afd-05 527 FG Schelfhorst Almelo www.fotogroepschelfhorst.nl
Afd-05 530 FC Tiedverdrief Enter www.mijnalbum.nl/Overzicht=Z78XYFGF
Afd-05 533 Fotoclub Berkelland Neede www.fotoclubberkelland.nl
Afd-05 534 Fotogroep Boekelo Boekelo
Afd-05 535 Fotoclub de Hof Delden
Afd-05 536 Fotogroep Windmolenbroek Almelo http://www.fotogroep-wmb.nl/

Afdeling 06 Gelderland Zuid

Afdeling Clubnr. Naam Plaats Website
Afd-06 601 FC Helios Aalten www.fc-helios.nl
Afd-06 602 FK Meer Licht Nijmegen www.fotokringmeerlicht.nl
Afd-06 603 FC de Trefkuul Gaanderen www.fotoclubdetrefkuul.nl
Afd-06 607 Fot.Coll. De Zutphense Zutphen www.dezutphense.nl
Afd-06 609 FKR Arnhem Arnhem www.fotokringarnhem.nl
Afd-06 612 CC Wageningen Wageningen www.cameraclubwageningen.nl
Afd-06 613 FG Anders Ede www.fotogroep-anders.nl
Afd-06 615 Focel Elst www.focel.nl
Afd-06 617 FC Nijmegen Nijmegen www.fotoclubnijmegen.nl
Afd-06 618 FK De Liemers Zevenaar www.fotokringdeliemers.nl
Afd-06 620 FC Oog en Optiek Lunteren www.oogenoptiek.nl
Afd-06 624 AFC De Oude IJssel Doetinchem www.amateurfotoclub.nl
Afd-06 625 FC Wijchen Wijchen www.fotoclubwijchen.nl
Afd-06 627 FC Objectief Ede www.fc-objectief.nl
Afd-06 633 FG Ewijk Ewijk www.fotogroep-fge.nl
Afd-06 635 Contrast FC Maas en Waal Druten www.contrast-fotoclub.nl
Afd-06 636 FC Creashot Groenlo www.creashot.nl
Afd-06 637 FG Expo Ede www.fotogroep-expo.nl
Afd-06 639 Camera Club Oosterbeek (CCO) Oosterbeek www.cameracluboosterbeek.nl
Afd-06 641 HFC (Haarts Fotocollectief) Aalten www.haart-info.nl/wordpress/verenigingen/haarts-foto-collectief/
Afd-06 642 Shooters Beuningen www.shooters-fotoclub.nl
Afd-06 644 Beeldgenootschap Rivierenland Rumpt www.bgrivierenland.nl
Afd-06 645 Fotoclub Velp Velp

Afdeling 07 Utrecht-'t Gooi

Afdeling Clubnr. Naam Plaats Website
Afd-07 703 FC 't Gooi Hilversum www.fctgooi.nl
Afd-07 704 AFC Flevo Huizen www.fotoclub-flevo.nl
Afd-07 707 Nivon FWG Utrecht Utrecht www.nivon-fwg-utrecht.nl
Afd-07 709 FC Eemland Amersfoort www.fotokringeemland.nl
Afd-07 713 Camera Obscura Veenendaal www.fotoclub-cameraobscura.nl
Afd-07 714 FV Oeps Utrecht
Afd-07 721 Fotopon Leusden www.fotopon.nl
Afd-07 723 Fotoclub Vleuten Vleuten www.fotoclubvleuten.nl
Afd-07 730 FG Kromme Rijn Leersum www.fotogroepkrommerijn.dds.nl
Afd-07 734 FWG De Positieven Tiel www.fcpositieven.nl
Afd-07 737 FC Iris Woerden www.fotoclubiris.eu
Afd-07 738 FC Argentum Naarden www.fotoclubargentum.nl
Afd-07 741 FG OZ '72 Hilversum
Afd-07 742 FG de Essentie Zeist www.fg-de-essentie.nl
Afd-07 744 Fotocoll. Delta F Muiderberg
Afd-07 748 Fotogein Nieuwegein www.fotogein.nl
Afd-07 751 FC Nieuwegein Nieuwegein www.fotoclubnieuwegein.nl
Afd-07 754 FC Perspectief Hilversum www.fotoclubperspectief.nl
Afd-07 755 FWG De Verbeelding Utrecht www.fwg-deverbeelding.nl
Afd-07 759 FK Heuvelrug (FKH) Maarn www.fkheuvelrug.nl
Afd-07 760 FK Flits Woudenberg Woudenberg www.fotokringflits.com
Afd-07 761 FC de Ontspanner Nieuwegein www.fcdeontspanner.nl
Afd-07 762 Foto Flash Vianen Vianen www.flashvianen.com
Afd-07 763 CFC Lek en Licht Culemborg www.cfclekenlicht.nl
Afd-07 765 FC De VerBEELDing 811 Utrecht
Afd-07 768 Fotokring Hoevelaken Hoevelaken www.vuhoevelaken.nl/fotokring-hoevelaken
Afd-07 769 FG AurorA Vinkeveen www.aurorafoto.nl
Afd-07 770 FC Lunetten Utrecht www.fotoclublunetten.nl
Afd-07 771 Fotoclub ZoneV Amersfoort www.zonev.nl
Afd-07 773 Fotoclub de Betuwe Meteren www.fotoclubdebetuwe.nl

Afdeling 08 Noord-Holland Noord

Afdeling Clubnr. Naam Plaats Website
Afd-08 802 A.F.V. Schagen Schagen www.fotoclubschagen.nl
Afd-08 804 Heilooer A.F. Heiloo www.fotoclubheiloo.nl
Afd-08 806 Fotowerkgroep Den Helder Den Helder www.fotoclubdenhelder.nl
Afd-08 810 FC Niedorp Nieuwe Niedorp www.fotoclub-niedorp.nl
Afd-08 811 Fotoclub Heerhugowaard Heerhugowaard www.fotoclubheerhugowaard.nl
Afd-08 812 FC Het Derde Oog Wieringerwerf www.fotoclubhetderdeoog.nl
Afd-08 814 Contrastfotografie Heerhugowaard www.contrastfotografie.nl
Afd-08 815 FC Foto Morgana Schagen www.fotoclub-fotomorgana.nl
Afd-08 818 Fotovrienden Westfriesland Hoorn www.fotovriendenwestfriesland.nl
Afd-08 820 Fotoclub Koedijk Alkmaar www.fotoclub-koedijk.nl
Afd-08 821 Fotocollectief RAW Winkel
Afd-08 824 Fotogroep Egmond Egmond aan Zee

Afdeling 09 Kennemerland

Afdeling Clubnr. Naam Plaats Website
Afd-09 904 FG Haarlem Haarlem www.fotogroephaarlem.nl
Afd-09 905 FK Uithoorn Uithoorn www.fotokringuithoorn.nl
Afd-09 907 AFV Zaanland Zaandam www.afvzaanland.nl
Afd-09 908 FK Zandvoort Zandvoort
Afd-09 909 FG Spectrum Zaanstad www.fotogroepspectrum.nl
Afd-09 911 AFV Uitgeest Uitgeest www.fotoclubuitgeest.nl
Afd-09 913 FC Positief Nieuw Vennep www.fc-positief.nl
Afd-09 914 FK Heemskerk Heemskerk www.fotokringheemskerk.nl
Afd-09 916 AFV Objectief Hoofddorp www.afv-objectief.nl
Afd-09 923 AFV De Bloembollenstreek Sassenheim www.fotoclubdebloembollenstreek.nl
Afd-09 926 Fotokring Polderlicht Velserbroek www.fotokringpolderlicht.nl
Afd-09 929 FC Castricums Tegenlicht Castricum www.fotoclubcastricum.com
Afd-09 931 H3 Haarlem
Afd-09 932 Fotoclub Hillegom Hillegom

Afdeling 10 Amsterdam

Afdeling Clubnr. Naam Plaats Website
Afd-10 1001 FC Almere Almere www.fotoclubalmere.nl
Afd-10 1002 K.L.M. Cameraclub Schiphol www.klmcameraclub.nl
Afd-10 1014 Ned. A.F.V. Amsterdam Amsterdam www.nafva.nl
Afd-10 1022 FVGVB Amsterdam www.fvgvb.nl
Afd-10 1024 FC Impact Amsterdam www.fotoclubimpact.nl
Afd-10 1033 Lelystadse FotoClub Lelystad www.lfc.nl
Afd-10 1034 FC Dames Amsterdam

Afdeling 11 Zuid-Holland Noord

Afdeling Clubnr. Naam Plaats Website
Afd-11 1101 FC Rijswijk Rijswijk www.fotoclubrijswijk.nl
Afd-11 1103 Goudse FC Gouda www.degoudsefotoclub.nl
Afd-11 1105 Leidse AFV Leiden www.lafv.nl
Afd-11 1111 FG Zoetermeer Zoetermeer www.fotogroep-zoetermeer.nl
Afd-11 1114 FC '59 Delft www.fc59delft.nl
Afd-11 1117 Flosfotoclub De Kijker Ter Aar
Afd-11 1118 D & FC 's-Gravenzande s-Gravenzande www.fotoclubdfg.nl
Afd-11 1122 FC Alphoto Alphen a/d Rijn www.alphoto.nl
Afd-11 1134 FWG Silhouet Wassenaar www.silhouet-wassenaar.nl
Afd-11 1140 FG O-HA Delft
Afd-11 1141 Olympus Cam.Club Bleiswijk www.olympuscameraclub.nl
Afd-11 1144 Het Twaalfde Gebod Delft
Afd-11 1145 FC Diafragma Leidschendam www.fotoclubdiafragma.nl
Afd-11 1147 FK Leidschendam-Voorburg Leidschendam www.fotokringlv.nl
Afd-11 1151 FC Daguerre Leiderdorp Leiderdorp www.fotoclub-daguerre.nl
Afd-11 1152 De Haagse Den Haag home.kpn.nl/wicha016
Afd-11 1153 FC Lamar Zoetermeer -

Afdeling 12 Zuid-Holland Zuid

Afdeling Clubnr. Naam Plaats Website
Afd-12 1201 FC Door de Lens Hoogvliet www.fc-ddl.nl
Afd-12 1203 AFV Vlaardingen Vlaardingen www.afvv.nl
Afd-12 1206 Fotoclub Alblasserdam Alblasserdam www.fcalblasserdam.nl
Afd-12 1208 Fotoworkshop Maassluis Maassluis www.fwsmaassluis.nl
Afd-12 1209 Fotoclub '80 Poortugaal www.fotoclub80.nl
Afd-12 1216 FC Sliedrecht Sliedrecht www.fotoclubsliedrecht.nl
Afd-12 1218 FC De Rarekiek Sommelsdijk www.rarekiek.nl
Afd-12 1219 DAF Dordrecht www.daf-fotografie.nl
Afd-12 1220 AFC De Maasstad Rotterdam www.fotoclubdemaasstad.nl
Afd-12 1228 AFV R.E.T. Rotterdam Rotterdam www.fc-ret.nl
Afd-12 1231 FC De Phoenix Rotterdam www.fcdephoenix.nl
Afd-12 1232 Foto Werkgroep Ommoord Rotterdam www.fotowerkgroepommoord.nl
Afd-12 1234 Focus '78 Sliedrecht
Afd-12 1236 FC De Hoeksche Waard Oud-Beijerland www.fchw.nl
Afd-12 1242 Fotoclub VPR 'de Klinker' Hellevoetsluis www.fotoclub-VPR.nl
Afd-12 1244 FC Zwijndrecht Zwijndrecht www.fotoclubzwijndrecht.nl
Afd-12 1245 FC Spijkenisse Spijkenisse www.fotoclub-spijkenisse.nl
Afd-12 1246 FC Maasland Maasland www.fotoclubmaasland.nl
Afd-12 1248 Fotoclub Rotterdam Rotterdam www.fotoclubrotterdam.nl
Afd-12 1250 Fotoclub Lucky Shot Bernisse Abbenbroek

Afdeling 14 Zeeland

Afdeling Clubnr. Naam Plaats Website
Afd-14 1401 FG Schouwen-Duiveland Renesse www.fotogroepschouwenduiveland.nl
Afd-14 1404 FG Goes Goes www.fotogroepgoes.nl
Afd-14 1406 De Draadontspanner Oost-Souburg www.fcdd.nl
Afd-14 1409 FC Valkenisse Koudekerke www.facebook.com/fotoclubvalkenisse
Afd-14 1410 DIFO-Goes Goes www.difo-goes.nl
Afd-14 1411 F.O.ThO Tholen www.fotho.nl
Afd-14 1412 Fotogroep 1919 Middelburg www.fotogroep1919.nl

Afdeling 15 Brabant West

Afdeling Clubnr. Naam Plaats Website
Afd-15 1501 FG Vlijmen Vlijmen www.fotogroepvlijmen.nl
Afd-15 1502 FG Breda Breda www.fotogroepbreda.nl
Afd-15 1504 AFV De Ontspanner Oosterhout www.deontspanner.nl"
Afd-15 1505 FAK Lumen Goirle www.faklumen.nl
Afd-15 1507 Tilburgse AFV Tilburg www.tilburgse afv.nl
Afd-15 1508 Fotoclub Made Made www.fotoclubmade.nl
Afd-15 1509 Fotoclub Nieuw Ginneken Bavel www.fotoclubnieuwginneken.nl
Afd-15 1510 FG West-Brabant Oudenbosch www.fgwestbrabant.nl
Afd-15 1512 FG 't Statiefje Roosendaal www.statiefje.nl
Afd-15 1516 FC Steenbergen Steenbergen www.fotoclubsteenbergen.nl
Afd-15 1517 Fotoclub Waalwijk Waalwijk www.fotoclubwaalwijk.nl
Afd-15 1518 FC Raamsdonksveer Raamsdonksveer www.fotoclub-raamsdonksveer.nl
Afd-15 1519 Fotoclub Zundert Zundert www.fotoclubzundert.nl
Afd-15 1520 A.F.V.P.,ETTEN-LEUR Etten-Leur www.afvp-etten-leur.nl
Afd-15 1521 FC Dongen Dongen www.fotoclubdongen.nl
Afd-15 1523 AFV Kontrast Tilburg www.afvkontrast.nl
Afd-15 1525 Fotoclub Teteringen Teteringen www.fotoclub-teteringen.nl
Afd-15 1526 FC Dinasa Wagenberg issuu.com/dinasa
Afd-15 1528 FC Silhouet Gilze www.fc-silhouet.nl
Afd-15 1529 FG 't Experiment Oosterhout www.fg-t-experiment.nl
Afd-15 1530 Fotogroep Fomo Oisterwijk www.fomo.nl
Afd-15 1533 FG Blits Udenhout
Afd-15 1535 FG Feniks Goirle
Afd-15 1538 F.A. Rijen Rijen www.farijen.nl
Afd-15 1539 FC Optiek Goirle www.fcoptiekgoirle.nl
Afd-15 1540 Fotogroep TEMA Tilburg fotogroeptema.blogspot.nl
Afd-15 1541 FODIPRES Etten-Leur www.fodipres.nl
Afd-15 1547 CreatiVision Loon op Zand www.fotogroep-creativision.nl
Afd-15 1548 FG Perspectief Wagenberg www.fotogroepperspectief.nl
Afd-15 1549 FG Den Dubbele Klik (FDDK) Goirle www.fddk.nl
Afd-15 1550 KamerA Haaren www.coenvandenoetelaar.nl
Afd-15 1553 FC FixedFocus Bergen op Zoom www.fixedfocus.nl
Afd-15 1554 FG de Huiskamer Dongen www.fgdehuiskamer.nl
Afd-15 1555 FG Gilze Gilze www.jvingerhoets.nl
Afd-15 1556 Fotoclub Shoot Oisterwijk www.shootoisterwijk.nl
Afd-15 1557 FG de Belcrum s-Hertogenbosch
Afd-15 1560 PS4FUN- Photo Shoot for Fun Drunen www.ps4fun.nl
Afd-15 1561 FC Drunen 2010 Drunen www.fotoclubdrunen.nl
Afd-15 1563 Het Fotopaleis Breda www.hetfotopaleis.com
Afd-15 1567 Fotoclub Chaam Chaam www.chaamsefotoclub.nl
Afd-15 1568 FotoKunstCollectief P27 Prinsenbeek www.p27.nl
Afd-15 1570 FotoBE Berkel-Enschot www.fotoBe.nl
Afd-15 1572 Fotogroep de Salon Tilburg www.fotogroepdesalon.nl
Afd-15 1573 Fotogroep Goirle Goirle www.fotogroepgoirle.nl
Afd-15 1574 Fotogroep Den Spyeghel Hilvarenbeek
Afd-15 1576 Image Totaal onbekend
Afd-15 1577 DigiFotoClub Oosterhout

Afdeling 16 Brabant Oost

Afdeling Clubnr. Naam Plaats Website
Afd-16 1601 FC Veghel Veghel www.fotoclubveghel.nl
Afd-16 1607 FG Oirschot Oirschot www.fotogroepoirschot.nl
Afd-16 1608 FC Objectief Beek en Donk www.fcobjectief.nl
Afd-16 1611 AFC'68 s Hertogenbosch
Afd-16 1615 FK St. Michielsgestel St. Michielsgestel www.fotokring-gestel.nl
Afd-16 1616 FC Kemfodia Duizel www.kemfodia.nl
Afd-16 1618 FC Kiekus Wanroy www.fotoclubkiekus.nl
Afd-16 1619 Udense Amateurfotografen F/8 Uden www.amateurfotografen-f8.nl
Afd-16 1620 FC De Gender Eindhoven www.fcdegender.nl
Afd-16 1623 FFC Shot '71 Berlicum www.shot71.nl
Afd-16 1626 FC Rapenland Eindhoven www.fotoclubrapenland.nl
Afd-16 1627 FG Riethoven Riethoven
Afd-16 1631 FC Schijndel Schijndel www.fotoclubschijndel.nl
Afd-16 1632 Foto Expressie Gr. Gemert Gemert www.fotoclubgemert.nl
Afd-16 1633 E.S.F.F. Dekate Mousa Eindhoven www.dekatemousa.nl
Afd-16 1634 Fotogroep Waalre Waalre www.fotogroepwaalre.nl
Afd-16 1636 FC Optika Deurne www.optika.nl
Afd-16 1637 FG Veldhoven Veldhoven www.fotogroepveldhoven.nl
Afd-16 1641 FK Beeldhoek Asten www.fotokringbeeldhoek.nl
Afd-16 1643 FC 't Karregat Eindhoven www.fotoclubkarregat.nl
Afd-16 1659 FC Debuut Eindhoven debuut.blogspot.nl
Afd-16 1661 Fotogroep Vught Vught www.fotogroepvught.nl
Afd-16 1665 Fotoclub Bommelerwaard Zaltbommel www.fotoclubbommelerwaard.nl
Afd-16 1668 Fotoclub Rooi Sint-Oedenrode www.fotoclubrooi.nl
Afd-16 1669 FG Zuiderlicht s-Hertogenbosch www.fgzuiderlicht.nl
Afd-16 1671 FC Bellus Imago Veldhoven www.fotoclubbellusimago.nl
Afd-16 1672 Fotogroep Klick Eindhoven www.fotogroepklick.nl
Afd-16 1674 Ericamera Eindhoven www.ericamera.nl
Afd-16 1675 Fotogroep Luminos Veldhoven www.fotogroep-luminos.nl
Afd-16 1676 Fotografieclub-BGC Sint Hubert www.fotografieclub-bgc.nl
Afd-16 1678 Collectief Brabant Haarsteeg www.collectiefbrabant.nl
Afd-16 1679 Fotoclub LUCIFER Eersel www.fotoclublucifer.nl
Afd-16 1680 Fotoclub Nuland Nuland www.fotoclubnuland.nl
Afd-16 1681 Argus Den Bosch
Afd-16 1682 Fotocollectief ISO 2016 Nuland
Afd-16 1683 Fotoclub 't Spectrum Rosmalen
Afd-16 1684 Fotogroep Focus KBO Boekel Boekel

Afdeling 17 Limburg

Afdeling Clubnr. Naam Plaats Website
Afd-17 1701 FK Geleen Geleen www.fotokring-geleen.nl
Afd-17 1702 AFV het Motief Heerlen www.afvhetmotief.nl
Afd-17 1706 AFV Venray Venray www.fotoclub-venray.nl
Afd-17 1707 FK Midden Limburg Roermond www.fkml.nl
Afd-17 1708 FC Océ Venlo soc.oce.com/fotoclub-oce
Afd-17 1710 FG Weert Weert www.fotogroepweert.nl
Afd-17 1711 FC Venlo Venlo www.fotoclubvenlo.nl
Afd-17 1712 FC Abedia - Landgraaf Landgraaf www.abedia.nl
Afd-17 1713 Fotogroep De Kiekkast Ulestraten www.fotogroepdekiekkast.nl
Afd-17 1714 FK Echt Echt www.fotokring-echt.nl
Afd-17 1717 FG eXposure-venray Venray
Afd-17 1718 Reflex '88 Heerlen www.fotoclubreflex.nl
Afd-17 1719 AFT Tegelen Tegelen www.afg-tegelen.nl
Afd-17 1721 FK Stein Stein www.fotokringstein.nl
Afd-17 1723 Fotokollektief Zuid-Limburg Brunssum www.fkzl.nl
Afd-17 1724 FC Helden-Panningen Panningen www.fotoclubheldenpanningen.nl
Afd-17 1725 Fotoclub Voerendaal Voerendaal www.fotoclubvoerendaal.nl
Afd-17 1727 AFV Blerick Blerick www.afvblerick.nl
Afd-17 1728 Fotof Limburg Nuth www.fotoflimburg.nl
Afd-17 1731 FG Reuver Reuver www.fotogroepreuver.nl
Afd-17 1735 FG Horst a/d Maas Horst www.fotogroephorstaandemaas.nl
Afd-17 1740 FC De Heeg Maastricht www.senron.nl
Afd-17 1750 FC De Sluiter Maasbracht www.desluiter.nl
Afd-17 1751 Fotogroep ISO '73 Landgraaf www.iso73.nl
Afd-17 1758 FC Dracula Margraten www.fotoclubstichtingdracula.nl
Afd-17 1761 Fotogroep F8 Melick www.fotogroepf8roerdalen.nl
Afd-17 1764 Fotogroep Belfeld Belfeld www.fotogroepbelfeld.nl
Afd-17 1766 Fotogroep Tegenlicht Brunssum www.facebook.com/FotogroepTegenlicht
Afd-17 1770 FotArt Heerlen www.fotart.nl
Afd-17 1771 Fotoclub Sittard Sittard www.fotoclubsittard.nl
Afd-17 1774 FG Maastricht Maastricht www.fgmaastricht.nl
Afd-17 1775 Fotogroep Fotrega Maastricht www.fotrega.nl
Afd-17 1776 Fotogroep Interfocus Roermond www.fotogroepinterfocus.nl
Afd-17 1777 Fotoclub Kiekdoes Maastricht www.fotogroepkiekdoes.nl
Afd-17 1778 Fotoclub Vossenvuur Schinveld www.vossenvuur.nl
Afd-17 1779 Fotogroep EyeConnect Elsloo
Afd-17 1780 Fotoclub Grensland Sittard
Afd-17 1781 Fotokollektief ZenzR Ulestraten