1. Homepage
  2. Over Fotobond

Afdelingen

De Fotobond heeft zestien regionale Afdelingen die de fotoclubs in hun regio samenbrengen. De Afdelingen coördineren en organiseren activiteiten en ondersteunen hun clubs. Elke Afdeling heeft een eigen bestuur dat is samengesteld uit leden van die Afdeling. 
Alle Afdelingen hebben een eigen website of een webpagina op de site van de Fotobond. De links per Afdeling vindt u hieronder. 

Fotoclubs

Hieronder staan ook alle fotoclubs die aangesloten zijn bij de Fotobond, gerangschikt naar Afdeling. Gebruik Ctrl-F voor pc of Command-F voor Apple om een club of plaatsnaam te zoeken.

Lid worden?

Overweegt u om lid te worden van een van de aangesloten fotoclubs of van de Fotobond? Klik hier voor meer informatie.

Afdeling 01 Groningen

Meer weten over de activiteiten van deze Afdeling? > ga naar de webpagina van Afdeling Groningen

Clubnr. Naam Plaats Website
107 AFV Fivelfoto Appingedam www.facebook.com/AFV-Fivelfoto-764985136863681/timeline/
128 Fotogroep Garmerwolde Gamerwolde www.fotogroepgarmerwolde.com
101 AFV Daguerre Groningen www.afvdaguerre.nl
104 Fotoclub Beeldspraak Haren www.fotoclubbeeldspraak.nl
127 Fotoclub Noorderlicht Hoogezand www.fotoclubnoorderlicht.nl
108 AFV Veendam Veendam www.fotoclubveendam.nl
110 AFV De Pollen Warffum

Afdeling 02 Friesland

Meer weten over de activiteiten van deze Afdeling? > ga naar de website van de Afdeling Friesland

Clubnr. Naam Plaats Website
205 Fotoclub Harambe (FoHa) Appelscha www.fotoclubappelscha.nl
230 Fotoclub Skaed en Ljocht Dokkum www.skaedenljocht.nl
202 Fotogroep Noorderlicht Drachten www.fotogroepnoorderlicht.nl
225 Fotoclub Objectief Hardegarijp www.fc-objectief.net
220 Fotoclub Heerenveen Heerenveen www.fotoclubheerenveen.nl
210 Fotoclub Oosterwolde (AFFCO) Oosterwolde www.fotoclub-oosterwolde.nl
218 Fotoclub 't Filter Sneek www.filter-sneek.nl
221 Fotoclub Acht-Achtentachtig Stiens
231 Fotoclub Wolvega Reflex Wolvega www.fotoclubwolvega.nl

Afdeling 03 Drenthe-Vechtdal

Meer weten over de activiteiten van deze Afdeling? > ga naar de webpagina van de Afdeling Drenthe-Vechtdal

Clubnr. Naam Plaats Website
301 Fotoclub Afovera Assen www.avofera.nl
307 Fotoclub De Groothoek Assen
309 Fotoclub Befoam Beilen www.befoam.nl
319 Fotoclub Borger-Odoorn Borger www.fotoclubborgerodoorn.nl
302 AFV Goed Licht Coevorden www.afvgoedlicht.nl
306 Fotoclub Giaf Gieten www.giaf.nl
316 Fotoclub Fotogram Gramsbergen
317 Fotocollectief Hardenberg Hardenberg www.fotocollectiefhardenberg.nl
315 Fotogroep Hoogeveen Hoogeveen www.fotogroep-hoogeveen.nl
305 Fotogroep Meppel e.o. Meppel www.fotogroepmeppel.nl
321 Fotoclub De Wolden Ruinen www.fotoclubdewolden.nl
320 V.A.F.S. Sleen www.vafs.nl

Afdeling 04 Transijssel

Meer weten over de activiteiten van deze Afdeling? > ga naar de website van de Afdeling Transijssel

Clubnr. Naam Plaats Website
401 Deventer Fotokring Deventer www.deventerfotokring.nl
419 AFV Epe Epe www.afv-epe.nl
420 AFV Iris Harderwijk www.afvdeirisharderwijk.nl
426 Fotoclub De Sprengen Heerde www.fotoclubdesprengen.nl
437 Fotoclub Noordoostpolder Tollebeek www.fotoclubnop.nl
436 Fotoclub Fisheye Urk www.fotoclubfisheye.nl
433 Fotoclub Din '81 Vollenhove www.fcdin81.nl

Afdeling 05 Twente

Meer weten over de activiteiten van deze Afdeling? > ga naar de website van de Afdeling Twente

Clubnr. Naam Plaats Website
504 FG Eninver '73 Almelo
527 FG Schelfhorst Almelo www.fotogroepschelfhorst.nl
536 FG Windmolenbroek Almelo www.fotogroep-wmb.nl/
534 FG Boekelo Boekelo www.fotogroepboekelo.nl/
510 FC Borne Borne www.fotoclub-borne.nl/
535 FC De Hof Delden www.fotoclubdehof.nl/
505 FC De Zoeker Enschede www.fotoclubdezoeker.nl
537 FC Twente Enschede www.fotoclub-twente.nl/
530 FC Tiedverdrief Enter
519 FG Haaksbergen Haaksbergen www.fotogroephaaksbergen.nl
506 Hengelose AFV Hengelo www.hafv.nl
516 FC Holec Hengelo
502 FC Profoto Holten www.profotoholten.nl
533 FC Berkelland Neede www.fotoclubberkelland.nl
525 FC Wierden Wierden www.fotoclubwierden.nl

Afdeling 06 Gelderland Zuid

Meer weten over de activiteiten van deze Afdeling? > ga naar de website van de Afdeling Gelderland Zuid

Clubnr. Naam Plaats Website
641 HFC (Haarts Fotocollectief) Aalten www.haart-info.nl/wordpress/verenigingen/haarts-foto-collectief/
601 Fotoclub Helios Aalten www.fc-helios.nl
609 Fotokring Arnhem Arnhem www.fotokringarnhem.nl
624 AFC De Oude IJssel Doetinchem www.amateurfotoclub.nl
635 Contrast Fotoclub Maas en Waal Druten www.contrast-fotoclub.nl
613 Fotogroep Anders Ede www.fotogroep-anders.nl
637 Fotogroep Expo Ede
627 Fotoclub Objectief Ede Ede www.fc-objectief.nl
615 Focel Elst www.focel.nl
633 Fotogroep Ewijk Ewijk www.fotogroep-fge.nl
603 Fotoclub De Trefkuul Gaanderen www.fotoclubdetrefkuul.nl
636 Fotoclub Creashot Groenlo www.creashot.nl
620 Fotoclub Oog en Optiek Lunteren www.oogenoptiek.nl
602 Fotokring Meer Licht Nijmegen www.fotokringmeerlicht.nl
617 Fotoclub Nijmegen Nijmegen www.fotoclubnijmegen.nl
639 Camera Club Oosterbeek (CCO) Oosterbeek www.cameracluboosterbeek.nl
644 Beeldgenootschap Rivierenland Rumpt www.bgrivierenland.nl
645 Fotoclub Velp Velp www.fotoclubvelp.nl
612 Camera Club Wageningen Wageningen www.cameraclubwageningen.nl
625 Fotoclub Wijchen Wijchen www.fotoclubwijchen.nl
618 Fotokring De Liemers Zevenaar www.fotokringdeliemers.nl
607 Fotografencollectief De Zutphense Zutphen www.dezutphense.nl

Afdeling 07 Utrecht-'t Gooi

Meer weten over de activiteiten van deze Afdeling? > ga naar de webpagina van de Afdeling Utrecht-'t Gooi

Clubnr. Naam Plaats Website
771 Fotoclub ZoneV Amersfoort www.zonev.nl
709 Fotokring Eemland Amersfoort www.fotokringeemland.nl
774 Fotoclub Keistad Amersfoort www.fotoclubkeistad.nl
763 CFC Lek en Licht Culemborg www.cfclekenlicht.nl
773 Fotoclub De Betuwe Geldermalsen www.fotoclubdebetuwe.nl
703 Fotoclub 't Gooi Hilversum www.fctgooi.nl
754 Fotoclub Perspectief Hilversum www.fotoclubperspectief.nl
768 Fotokring Hoevelaken Hoevelaken www.vuhoevelaken.nl/fotokring-hoevelaken
704 AFC Flevo Huizen www.fotoclub-flevo.nl
730 Fotogroep Kromme Rijn Leersum www.fotogroepkrommerijn.dds.nl
721 Fotopon Leusden www.fotopon.nl
759 Fotokring Heuvelrug Maarn www.fkheuvelrug.nl
744 Fotocollectief Delta F Muiderberg
748 Fotogein Nieuwegein www.fotogein.nl
761 Fotoclub De Ontspanner Nieuwegein www.fcdeontspanner.nl
751 Fotoclub Nieuwegein Nieuwegein www.fotoclubnieuwegein.nl
734 Fotowerkgroep De Positieven Tiel www.fcpositieven.nl
770 Fotoclub Lunetten Utrecht www.fotoclublunetten.nl
755 Fotowerkgroep De Verbeelding Utrecht www.fwg-deverbeelding.nl
765 Fotoclub De VerBEELDing 811 Utrecht
707 Nivon FWG Utrecht Utrecht www.nivon-fwg-utrecht.nl
713 Fotoclub Camera Obscura Veenendaal www.fotoclub-cameraobscura.nl
762 Foto Flash Vianen Vianen www.flashvianen.com
769 Fotogroep AurorA Vinkeveen www.aurorafoto.nl
723 Fotoclub Vleuten Vleuten www.fotoclubvleuten.nl
737 Fotoclub Iris Woerden www.fotoclubiris.eu
760 Fotokring Flits Woudenberg www.fotokringflits.com
742 Fotogroep de Essentie Zeist www.fg-de-essentie.nl

Afdeling 08 Noord-Holland Noord

Meer weten over de activiteiten van deze Afdeling? > ga naar de webpagina van de Afdeling Noord-Holland Noord

Clubnr. Naam Plaats Website
820 Fotoclub Koedijk Alkmaar www.fotoclub-koedijk.nl
806 Fotowerkgroep Den Helder Den Helder www.fotoclubdenhelder.nl
824 Fotogroep Egmond Egmond aan Zee -
814 Contrastfotografie Heerhugowaard www.contrastfotografie.nl
811 Fotoclub Heerhugowaard Heerhugowaard www.fotoclubheerhugowaard.nl
804 Fotoclub Heiloo (HAF) Heiloo www.fotoclubheiloo.nl
818 Fotovrienden Westfriesland Hoorn www.fotovriendenwestfriesland.nl
810 Fotoclub Niedorp Nieuwe Niedorp -
802 A.F.V. Schagen Schagen www.fotoclubschagen.nl
815 Fotoclub Foto Morgana Schagen www.fotoclub-fotomorgana.nl
812 Fotoclub Het Derde Oog Wieringerwerf www.fotoclubhetderdeoog.nl
821 Fotocollectief RAW Winkel -

Afdeling 09 Kennemerland

Meer weten over de activiteiten van deze Afdeling? > ga naar de webpagina van de Afdeling Kennemerland

Clubnr. Naam Plaats Website
929 Fotoclub Castricums Tegenlicht Castricum -
904 Fotogroep Haarlem Haarlem www.fotogroephaarlem.nl
914 Fotokring Heemskerk Heemskerk www.fotokringheemskerk.nl
932 Fotoclub Hillegom Hillegom -
916 AFV Objectief Hoofddorp www.afv-objectief.nl
913 Fotoclub Positief Nieuw Vennep www.fc-positief.nl
931 H3 Santpoort-Noord -
923 AFV De Bloembollenstreek Sassenheim www.fotoclubdebloembollenstreek.nl
911 AFV Uitgeest Uitgeest www.fotoclubuitgeest.nl
905 Fotokring Uithoorn Uithoorn www.fotokringuithoorn.nl
926 Fotokring Polderlicht Velserbroek www.fotokringpolderlicht.nl
907 AFV Zaanland Zaandam www.afvzaanland.nl
909 Fotogroep Spectrum Zaanstad www.fotogroepspectrum.nl
908 FK Zandvoort Zandvoort -

Afdeling 10 Amsterdam

Meer weten over de activiteiten van deze Afdeling? > ga naar de webpagina van de Afdeling Amsterdam

Clubnr. Naam Plaats Website
1001 Fotoclub Almere Almere www.fotoclubalmere.nl
1034 Fotoclub Dames Amsterdam -
1024 Fotoclub Impact Amsterdam www.fotoclubimpact.nl
1022 FVGVB Amsterdam www.fvgvb.nl
1014 NAFVA Amsterdam www.nafva.nl
1033 Lelystadse FotoClub Lelystad www.lfc.nl
1002 K.L.M. Cameraclub Schiphol www.klmcameraclub.nl

Afdeling 11 Zuid-Holland Noord

Meer weten over de activiteiten van deze Afdeling? > ga naar de webpagina van de Afdeling Zuid-Holland Noord

Clubnr. Naam Plaats Website
1122 Fotoclub Alphoto Alphen a/d Rijn www.alphoto.nl
1141 Olympus Camera Club (landelijk) www.olympuscameraclub.nl
1114 Fotoclub '59 Delft www.fc59delft.nl
1144 Het Twaalfde Gebod Delft -
1103 Goudse Fotoclub Gouda www.degoudsefotoclub.nl
1154 Fotografennetwerk Het Groene Hart Gouda -
1152 De Haagse 's-Gravenhage home.kpn.nl/wicha016
1118 Dia- en Fotoclub 's-Gravenzande 's-Gravenzande www.fotoclubdfg.nl
1105 Leidse AFV Leiden www.lafv.nl
1151 Fotoclub Daguerre Leiderdorp www.fotoclub-daguerre.nl
1145 Fotoclub Diafragma Leidschendam www.fotoclubdiafragma.nl
1147 Fotokring Leidschendam-Voorburg Leidschendam www.fotokringlv.nl
1101 Fotoclub Rijswijk Rijswijk www.fotoclubrijswijk.nl
1117 Flosfotoclub De Kijker Ter Aar -
1134 Fotowerkgroep Silhouet Wassenaar www.silhouet-wassenaar.nl
1153 Fotoclub Lamar Zoetermeer -
1111 Fotogroep Zoetermeer Zoetermeer www.fotogroep-zoetermeer.nl

Afdeling 12 Zuid-Holland Zuid

Meer weten over de activiteiten van deze Afdeling? > ga naar de webpagina van de Afdeling Zuid-Holland Zuid

Clubnr. Naam Plaats Website
1206 Fotoclub Alblasserdam Alblasserdam www.fcalblasserdam.nl
1219 DAF Dordrecht www.daf-fotografie.nl
1242 Fotoclub VPR 'de Klinker' Hellevoetsluis www.fotoclub-VPR.nl
1201 Fotoclub Door de Lens Hoogvliet www.fc-ddl.nl
1246 Fotoclub Maasland Maasland www.fotoclubmaasland.nl
1208 Fotoworkshop Maassluis Maassluis www.fwsmaassluis.nl
1236 Fotoclub De Hoeksche Waard Oud-Beijerland www.fchw.nl
1209 Fotoclub '80 Poortugaal www.fotoclub80.nl
1220 AFC De Maasstad Rotterdam www.fotoclubdemaasstad.nl
1228 AFV R.E.T. Rotterdam Rotterdam www.fc-ret.nl
1231 Fotoclub De Phoenix Rotterdam www.fcdephoenix.nl
1232 Foto Werkgroep Ommoord Rotterdam www.fotowerkgroepommoord.nl
1248 Fotoclub Rotterdam Rotterdam www.fotoclubrotterdam.nl
1234 Focus '78 Sliedrecht -
1216 Fotoclub Sliedrecht Sliedrecht www.fotoclubsliedrecht.nl
1218 Fotoclub De Rarekiek Sommelsdijk www.rarekiek.nl
1203 AFV Vlaardingen Vlaardingen www.afvv.nl
1244 Fotoclub Zwijndrecht Zwijndrecht www.fotoclubzwijndrecht.nl

Afdeling 14 Zeeland

Meer weten over de activiteiten van deze Afdeling? > ga naar de webpagina van de Afdeling Zeeland

Clubnr. Naam Plaats Website
1410 Fotoclub DIFO-Goes Goes www.difo-goes.nl
1404 Fotogroep Goes Goes www.fotogroepgoes.nl
1409 Fotoclub Valkenisse Koudekerke www.facebook.com/fotoclubvalkenisse
1406 Fotoclub De Draadontspanner Oost-Souburg www.fcdd.nl
1401 Fotogroep Schouwen-Duiveland Renesse www.fgsd.nl
1411 F.O.ThO Tholen www.fotho.nl

Afdeling 15 Brabant West

Meer weten over de activiteiten van deze Afdeling? > ga naar de website van de Afdeling Brabant West

Clubnr. Naam Plaats Website
1509 Fotoclub Nieuw Ginneken Bavel www.fotoclubnieuwginneken.nl
1553 Fotoclub FixedFocus Bergen op Zoom www.fixedfocus.nl
1570 FotoBE Berkel-Enschot www.fotoBe.nl
1502 Fotogroep Breda Breda www.fotogroepbreda.nl
1563 Het Fotopaleis Breda www.hetfotopaleis.com
1567 Chaamse Fotoclub (CFC) Chaam www.chaamsefotoclub.nl
1521 Fotoclub Dongen Dongen www.fotoclubdongen.nl/
1554 Fotogroep De Huiskamer Dongen www.fgdehuiskamer.nl
1560 PS4FUN- Photo Shoot for Fun Drunen www.ps4fun.nl
1561 Fotoclub Drunen 2010 Drunen www.fotoclubdrunen.nl
1520 A.F.V.P. Etten-Leur Etten-Leur www.afvp-etten-leur.nl
1541 Fodipres Etten-Leur www.fodipres.nl
1528 Fotoclub Silhouet Gilze www.fc-silhouet.nl
1555 Fotogroep Gilze Gilze www.fotogroepgilze.nl
1505 FAK Lumen Goirle www.faklumen.nl
1535 Fotogroep Feniks Goirle -
1539 Fotoclub Optiek Goirle www.fcoptiekgoirle.nl
1549 Fotogroep Den Dubbele Klik (FDDK) Goirle www.fddk.nl
1573 Fotogroep Goirle Goirle www.fotogroepgoirle.nl
1550 KamerA Haaren -
1557 Fotogroep De Belcrum s-Hertogenbosch -
1547 Fotogroep CreatiVision Loon op Zand www.fotogroep-creativision.nl
1508 Fotoclub Made Made www.fotoclubmade.nl
1576 Fotoclub Image Totaal Nieuwendijk www.imagetotaal.nl
1530 Fotogroep Fomo Oisterwijk www.fomo.nl
1556 Fotoclub Shoot Oisterwijk www.shootoisterwijk.nl
1504 AFV De Ontspanner Oosterhout www.deontspanner.nl
1529 Fotogroep 't Experiment Oosterhout www.fg-t-experiment.nl
1577 DigiFotoClub Oosterhout -
1510 Fotogroep West-Brabant Oudenbosch www.fgwestbrabant.nl
1568 FotoKunstCollectief P27 Prinsenbeek www.p27.nl
1518 Fotoclub Raamsdonksveer Raamsdonksveer www.fotoclub-raamsdonksveer.nl
1538 FA-Rijen Rijen www.farijen.nl
1512 Fotogroep 't Statiefje Roosendaal www.statiefje.nl
1516 Fotoclub Steenbergen Steenbergen www.fotoclubsteenbergen.nl
1525 Fotoclub Teteringen Teteringen www.fotoclub-teteringen.nl
1507 Tilburgse AFV Tilburg www.tafv.nl
1523 AFV Kontrast Tilburg www.afvkontrast.nl
1540 Fotogroep TEMA Tilburg fotogroeptema.blogspot.nl
1572 Fotogroep De Salon Tilburg www.fotogroepdesalon.nl
1578 Fotoclub f/5.0 Tilburg -
1533 Fotogroep Blits Udenhout -
1501 Fotogroep Vlijmen Vlijmen www.fotogroepvlijmen.nl
1517 FotoclubWaalwijk Waalwijk www.fotoclubwaalwijk.nl
1526 Fotoclub Dinasa Wagenberg issuu.com/dinasa
1548 Fotoclub Perspectief Wagenberg www.fotogroepperspectief.nl
1519 Fotoclub Zundert Zundert www.fotoclubzundert.nl

Afdeling 16 Brabant Oost

Meer weten over de activiteiten van deze Afdeling? > ga naar de website van de Afdeling Brabant Oost

Clubnr. Naam Plaats Website
1641 Fotokring Beeldhoek Asten www.fotokringbeeldhoek.nl
1608 FC Objectief Beek en Donk www.fcobjectief.nl
1623 FFC Shot '71 Berlicum www.shot71.nl
1684 FG Focus Boekel fotogroep-focus-kbo-boekel.simplesite.com
1636 Fotoclub Optika Deurne www.optika.nl
1616 Fotoclub Kemfodia Duizel www.kemfodia.nl
1679 Fotoclub Lucifer Eersel www.fotoclublucifer.nl
1674 Ericamera Eindhoven www.ericamera.nl
1620 Fotoclub De Gender Eindhoven www.fcdegender.nl
1659 Fotoclub Debuut Eindhoven debuut.blogspot.nl
1626 Fotoclub Rapenland Eindhoven www.fotoclubrapenland.nl
1643 Fotoclub 't Karregat Eindhoven www.fotoclubkarregat.nl
1672 Fotogroep Klick Eindhoven www.fotogroepklick.nl
1632 Foto Expressie Gr. Gemert Gemert www.fotoclubgemert.nl
1678 Collectief Brabant Haarsteeg www.collectiefbrabant.nl
1680 Fotoclub Nuland Nuland www.fotoclubnuland.nl
1682 Fotocollectief ISO 2016 Nuland www.fotocollectiefiso2016.nl
1607 Fotogroep Oirschot Oirschot www.fotogroepoirschot.nl
1627 Fotogroep Riethoven Riethoven -
1683 Fotoclub 't Spectrum Rosmalen www.fotoclubtspectrum.nl
1681 Argusfoto 's-Hertogenbosch argusfoto.nl
1611 AFC'68 's-Hertogenbosch -
1669 Fotogroep Zuiderlicht s-Hertogenbosch www.fgzuiderlicht.nl
1676 Fotografieclub-BGC Oeffelt www.fotografieclub-bgc.nl
1631 Fotoclub Schijndel Schijndel www.fotoclubschijndel.nl
1668 Fotoclub Rooi Sint-Oedenrode www.fotoclubrooi.nl
1615 Fotokring Sint-Michielsgestel Sint-Michielsgestel www.fotokring-gestel.nl
1619 Udense Amateurfotografen F/8 Uden www.amateurfotografen-f8.nl
1601 Fotoclub Veghel Veghel www.fotoclubveghel.nl
1671 Fotoclub Bellus Imago Veldhoven www.fotoclubbellusimago.nl
1637 Fotogroep Veldhoven Veldhoven www.fotogroepveldhoven.nl
1675 Fotogroep Luminos Veldhoven www.fotogroep-luminos.nl
1661 Fotogroep Vught Vught www.fotogroepvught.nl
1634 Fotogroep Waalre Waalre www.fotogroepwaalre.nl
1618 Fotoclub Kiekus Wanroy www.fotoclubkiekus.nl
1665 Fotoclub Bommelerwaard Zaltbommel www.fotoclubbommelerwaard.nl

Afdeling 17 Limburg

Meer weten over de activiteiten van deze Afdeling? > ga naar de website van de Afdeling Limburg

Clubnr. Naam Plaats Website
1779 Fotogroep EyeConnect Beek www.fg-eyeconnect.nl
1764 Fotogroep Belfeld Belfeld www.fotogroepbelfeld.nl
1727 AFV Blerick Blerick www.afvblerick.nl
1766 Fotogroep Tegenlicht Brunssum www.facebook.com/FotogroepTegenlicht
1714 FotokringK Echt Echt www.fotokring-echt.nl
1701 Fotokring Geleen Geleen www.fotokring-geleen.nl
1702 AFV het Motief Heerlen www.afvhetmotief.nl
1770 FotArt Heerlen www.fotart.nl
1782 Fotografen Kollektief Reflex Heerlen www.fkzl.nl
1735 Fotogroep Horst a/d Maas Horst www.fotogroephorstaandemaas.nl
1712 Fotogroep Abedia Landgraaf Landgraaf www.abedia.nl
1751 Fotogroep ISO '73 Landgraaf www.iso73.nl
1750 Fotoclub De Sluiter Maasbracht www.desluiter.nl
1740 Fotoclub De Heeg Maastricht www.senron.nl
1774 Fotogroep Maastricht Maastricht www.fgmaastricht.nl
1777 Fotoclub Kiekdoes Maastricht www.fotogroepkiekdoes.nl
1775 Fotogroep Fotrega Maastricht www.fotrega.nl
1758 Fotoclub Dracula Margraten www.fotoclubstichtingdracula.nl
1761 Fotogroep F8 Melick www.fotogroepf8roerdalen.nl
1728 Fotof Limburg Nuth www.fotoflimburg.nl
1724 Fotoclub Helden-Panningen Panningen www.fotoclubheldenpanningen.nl
1731 Fotogroep Reuver Reuver www.fotogroepreuver.nl
1707 Fotokring Midden-Limburg Roermond www.fkml.nl
1776 Fotogroep Interfocus Roermond www.fotogroepinterfocus.nl
1778 Fotoclub Vossenvuur Schinveld www.vossenvuur.nl
1780 Fotoclub Grensland Sittard -
1771 Fotoclub Sittard Sittard www.fotoclubsittard.nl
1721 Fotokring Stein Stein www.fotokringstein.nl
1719 AFT Tegelen Tegelen www.afg-tegelen.nl
1713 Fotogroep De Kiekkast Ulestraten www.sites.google.com/view/fotogroepdekiekkast
1781 Fotokollektief ZenzR Ulestraten -
1708 Fotoclub Océ Venlo -
1711 Fotoclub Venlo Venlo www.fotoclubvenlo.nl
1706 AFV Venray Venray www.fotoclub-venray.nl
1717 Fotogroep eXposure-venray Venray -
1725 Fotoclub Voerendaal Voerendaal www.fotoclubvoerendaal.nl
1710 Fotogroep Weert Weert www.fotogroepweert.nl